Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Günlük Kiralık Evler İçin Ağır Cezalar Geliyor!
Forumumuzdaki linklerden dosya indirmek için yapılması gerekenler EmptyPerş. Ara. 29, 2016 12:48 pm tarafından tasarim_rehberi

» Merhaba Forum Dostları
Forumumuzdaki linklerden dosya indirmek için yapılması gerekenler EmptyPtsi Ara. 23, 2013 8:35 pm tarafından SeymeN

» quality electronic books
Forumumuzdaki linklerden dosya indirmek için yapılması gerekenler EmptyPaz Haz. 23, 2013 11:00 pm tarafından SeymeN

» Forumumuzdaki linklerden dosya indirmek için yapılması gerekenler
Forumumuzdaki linklerden dosya indirmek için yapılması gerekenler EmptyCuma Şub. 08, 2013 10:53 pm tarafından İnvestigator

» elements of the industrial
Forumumuzdaki linklerden dosya indirmek için yapılması gerekenler EmptySalı Mayıs 17, 2011 7:01 am tarafından frank1

» elements with other industrial
Forumumuzdaki linklerden dosya indirmek için yapılması gerekenler EmptySalı Mayıs 17, 2011 7:00 am tarafından frank1

» Six is easy to copy
Forumumuzdaki linklerden dosya indirmek için yapılması gerekenler EmptySalı Mayıs 17, 2011 6:59 am tarafından frank1

» Three is a vivid expression
Forumumuzdaki linklerden dosya indirmek için yapılması gerekenler EmptySalı Mayıs 17, 2011 6:59 am tarafından frank1

» domestic super star
Forumumuzdaki linklerden dosya indirmek için yapılması gerekenler EmptySalı Mayıs 17, 2011 6:58 am tarafından frank1

» personal handheld digital
Forumumuzdaki linklerden dosya indirmek için yapılması gerekenler EmptySalı Mayıs 17, 2011 6:57 am tarafından frank1

» wired or wireless online
Forumumuzdaki linklerden dosya indirmek için yapılması gerekenler EmptySalı Mayıs 17, 2011 6:56 am tarafından frank1

» transmitted through network
Forumumuzdaki linklerden dosya indirmek için yapılması gerekenler EmptySalı Mayıs 17, 2011 6:56 am tarafından frank1

» concept of electronic books
Forumumuzdaki linklerden dosya indirmek için yapılması gerekenler EmptySalı Mayıs 17, 2011 6:55 am tarafından frank1

» Google get library
Forumumuzdaki linklerden dosya indirmek için yapılması gerekenler EmptySalı Mayıs 17, 2011 6:54 am tarafından frank1

» product without access
Forumumuzdaki linklerden dosya indirmek için yapılması gerekenler EmptySalı Mayıs 17, 2011 6:53 am tarafından frank1

» Google have march
Forumumuzdaki linklerden dosya indirmek için yapılması gerekenler EmptySalı Mayıs 17, 2011 6:49 am tarafından frank1

» lightweight tablet computer
Forumumuzdaki linklerden dosya indirmek için yapılması gerekenler EmptyCuma Mayıs 13, 2011 6:16 am tarafından frank1

» concentration of consumers
Forumumuzdaki linklerden dosya indirmek için yapılması gerekenler EmptyCuma Mayıs 13, 2011 6:16 am tarafından frank1

» Spring Festival after a long
Forumumuzdaki linklerden dosya indirmek için yapılması gerekenler EmptyCuma Mayıs 13, 2011 6:15 am tarafından frank1

» Just for kids bought MP4
Forumumuzdaki linklerden dosya indirmek için yapılması gerekenler EmptyCuma Mayıs 13, 2011 6:13 am tarafından frank1

En iyi yollayıcılar
SeymeN (11916)
Forumumuzdaki linklerden dosya indirmek için yapılması gerekenler Vote_lcapForumumuzdaki linklerden dosya indirmek için yapılması gerekenler Voting_barForumumuzdaki linklerden dosya indirmek için yapılması gerekenler Vote_rcap 
Prens67 (3706)
Forumumuzdaki linklerden dosya indirmek için yapılması gerekenler Vote_lcapForumumuzdaki linklerden dosya indirmek için yapılması gerekenler Voting_barForumumuzdaki linklerden dosya indirmek için yapılması gerekenler Vote_rcap 
Prenses (3074)
birisimsiz (2193)
Sinameki (2085)
İnvestigator (1663)
Bahçedar (1647)
ALPBİKE (1578)
MaviBebek (1471)
Zorbulursun (1414)

Anket

Tekforuma Hangi Şehirden Katılıyorsunuz?

Forumumuzdaki linklerden dosya indirmek için yapılması gerekenler Vote_lcap22%Forumumuzdaki linklerden dosya indirmek için yapılması gerekenler Vote_rcap 22% [ 26 ]
Forumumuzdaki linklerden dosya indirmek için yapılması gerekenler Vote_lcap7%Forumumuzdaki linklerden dosya indirmek için yapılması gerekenler Vote_rcap 7% [ 8 ]
Forumumuzdaki linklerden dosya indirmek için yapılması gerekenler Vote_lcap11%Forumumuzdaki linklerden dosya indirmek için yapılması gerekenler Vote_rcap 11% [ 13 ]
Forumumuzdaki linklerden dosya indirmek için yapılması gerekenler Vote_lcap3%Forumumuzdaki linklerden dosya indirmek için yapılması gerekenler Vote_rcap 3% [ 3 ]
Forumumuzdaki linklerden dosya indirmek için yapılması gerekenler Vote_lcap9%Forumumuzdaki linklerden dosya indirmek için yapılması gerekenler Vote_rcap 9% [ 10 ]
Forumumuzdaki linklerden dosya indirmek için yapılması gerekenler Vote_lcap10%Forumumuzdaki linklerden dosya indirmek için yapılması gerekenler Vote_rcap 10% [ 12 ]
Forumumuzdaki linklerden dosya indirmek için yapılması gerekenler Vote_lcap5%Forumumuzdaki linklerden dosya indirmek için yapılması gerekenler Vote_rcap 5% [ 6 ]
Forumumuzdaki linklerden dosya indirmek için yapılması gerekenler Vote_lcap3%Forumumuzdaki linklerden dosya indirmek için yapılması gerekenler Vote_rcap 3% [ 4 ]
Forumumuzdaki linklerden dosya indirmek için yapılması gerekenler Vote_lcap29%Forumumuzdaki linklerden dosya indirmek için yapılması gerekenler Vote_rcap 29% [ 34 ]

Toplam Oylar : 116

Anahtar-kelime

Istatistikler
Toplam 10210 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: panthera1111

Kullanıcılarımız toplam 1338 mesaj attılar bunda 184 konu
Kimler hatta?
Toplam 4 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 4 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 365 kişi Perş. Ağus. 03, 2017 5:55 am tarihinde online oldu.

Forumumuzdaki linklerden dosya indirmek için yapılması gerekenler

+2
SEYHMUS
SeymeN
6 posters

Forumumuzdaki linklerden dosya indirmek için yapılması gerekenler Empty Forumumuzdaki linklerden dosya indirmek için yapılması gerekenler

Mesaj tarafından SeymeN Cuma Şub. 04, 2011 3:50 pm

Forumumuzda verilen linkler mecburen çeşitli download sitelerine yüklenerek sizlere sunulmaktadır.Bunun başka çaresi yoktur. Nedeni ise forumun tamamen ücretsiz olmasıdır.

Şimdi nasıl dosya indirilecek sırayla yazmaya çalışayım.
Yeni olmaya başladı forumdaki linklerin başına başka bir adres otomatik olarak eklenmeye başladı.Hangi linke tıklarsanız öncelikle burası açılıyor.

• Sağ üst köşede Plaese wait diye bir yazı çıkıyor ve 5 saniye geri sayım başlıyor. Sonrasında çıkan SKIP AD yazısına tıklayınca dosyanın yüklendiği download sitesi açılıyor.

Aşağıda değişik download sitelerinden nasıl indirme yapacaksınız anlatmaya çalışacağım.

Rapidshare
Linke tıkladıktan sonra açılan sayfada slow download sekmesine tıklamanız gerekiyor.Sonrasında dosyanın büyüklüğüne göre geri sayım başlayacaktır.Geri sayım bittikten sonra çıkan download sekmesine tıklayıp dosyayı indirebilirsiniz.

4Shared
Şu an için mahkeme kararı ile yasaklı ama forumda buraya yüklenmiş çok dosya mevcut.
Linke tıkladıktan sonra açılan sayfada şimdi indir yazan butona tıklayıp geri sayımın bitmesini beklemelisiniz.Son olarak "dosyayı şimdi indir" yazan yere tıklayıp dosyayı indirebilirsiniz.
SeymeN
SeymeN
Admin
Admin

Konu Sayısı : 73256
Teşekkür : 67236
Nereden : TÜRKİYE
İş/Hobiler : Nette Sörf
Lakap : Muhtar
Ruh Hali : Asabiyim Ben

Kova

Cinsiyet Erkek

Forumumuzdaki linklerden dosya indirmek için yapılması gerekenler Empty S A BEN YENIYIM DE

Mesaj tarafından SEYHMUS Ptsi Şub. 14, 2011 3:38 am

BANA YARDIMCI OLACAK KIMSE YOK MU ARCELİK ASR 573 LAP TOP VAR VE ETHERNET DRİVER BULAMIYORUM BANA YARDIM EDIN LUTFEN FORMAT ATTIM KENDIM VE SIMDI INTERNETE GIREMIYORUM ALLAH RIZASI İÇİN SIMDIDEN TESEKKURLER
SEYHMUS
SEYHMUS

Konu Sayısı : 0
Teşekkür : 0
Oğlak

Forumumuzdaki linklerden dosya indirmek için yapılması gerekenler Empty Geri: Forumumuzdaki linklerden dosya indirmek için yapılması gerekenler

Mesaj tarafından SeymeN Ptsi Şub. 14, 2011 3:25 pm

Arçellk firması nternet üzerinden driver desteğini kaldırdı.Araştırmalarım sonucunda markanın notebook driverlerina ulaşamadım.Ya servisine yada internet üzerinden arçelike başvurursanız daha iyi olur.
SeymeN
SeymeN
Admin
Admin

Konu Sayısı : 73256
Teşekkür : 67236
Nereden : TÜRKİYE
İş/Hobiler : Nette Sörf
Lakap : Muhtar
Ruh Hali : Asabiyim Ben

Kova

Cinsiyet Erkek

Forumumuzdaki linklerden dosya indirmek için yapılması gerekenler Empty Geri: Forumumuzdaki linklerden dosya indirmek için yapılması gerekenler

Mesaj tarafından benbenzer Salı Şub. 22, 2011 6:32 pm

merebalar flexy c008 kamera driverini link i bozuk kontrol edermisiniz internetin altını ustune getirdim bulamadım lutfen arkadaşlar saglam bi link adminim Forumumuzdaki linklerden dosya indirmek için yapılması gerekenler 44298
benbenzer
benbenzer

Konu Sayısı : 2
Nereden : ş.urfa
İş/Hobiler : laborant
Lakap : benbenzer hayata benzer :)
Ruh Hali : bunalım :)

Terazi

Cinsiyet Erkek

Mesaj tarafından İnvestigator Salı Şub. 22, 2011 8:22 pm

http://tekforum.eniyiforum.biz/t357-flexy-c005-c008-c013-c015-webcam-driver#566
Yukarıdaki konuya istediğiniz driver linkini paylaştım.
İnvestigator
İnvestigator
Admin
Admin

Konu Sayısı : 4689
Teşekkür : 4047
Nereden : Dünya
İş/Hobiler : Hafiye
Lakap : Zehir Hafiye
Ruh Hali : Kuşkulu

Balık

Cinsiyet Erkek

Mesaj tarafından gsmmarket Salı Mart 29, 2011 9:47 am

oLivetti 318S-T driver Linki ucmus iLqiLenirseniz sevinirim
gsmmarket
gsmmarket

Terazi

Mesaj tarafından castiel1903 Perş. Şub. 07, 2013 12:51 am

merhaba arkaadşlar quake v6 web cam driver arıyorum bütün linkler kırık nerden bulabilirim yardım lütfen
castiel1903
castiel1903

Başak

Mesaj tarafından İnvestigator Cuma Şub. 08, 2013 10:53 pm

http://letitbit.net/download/36088.34e84801b782afb6e321942bb412/Quake_V6_mg-wm1.zip.html
İnvestigator
İnvestigator
Admin
Admin

Konu Sayısı : 4689
Teşekkür : 4047
Nereden : Dünya
İş/Hobiler : Hafiye
Lakap : Zehir Hafiye
Ruh Hali : Kuşkulu

Balık

Cinsiyet Erkek